Vykdomi projektai

Raganiukės teatras nuolat vykdo naujus projektus. Kviečiame susipažinti su šiuo metu vykdomais projektais.

Projektas ,,Ypatingas vaikas”

Projekto pradžia:
2023 birželis

Projekto pabaiga:
2023 spalis

Projektas finansuojamas Vilniaus miesto savivaldybės lėšomis.

Projekto tikslas – pastatyti interaktyvų spektaklį vaikams ,,Ypatingas vaikas“, kuris pristatytų didžią Vilniaus miesto istoriją per legendų prizmę, įtrauktu vaikus į spektaklio veiksmą, taip priartinant juos prie legendų ir Vilniaus miesto istorijos, bei suteiktų galimybę Vilniaus miesto gimtadienį švęsti ne tik vaikams iš Vilniaus, o ir kitų Lietuvos miestų. Spektakliu taip pat norime išryškinti įdomiausius ir patraukliausius įvykius esančius legendose, kurie paliks įspūdį vaikams. Tikimės, kad šis spektaklis įkvėps vaikus didžiuotis savo miestu – Vilniumi, ir ateityje noriai garsintų jo vardą, kuriant kartu modernų miesto veidą. Spektaklis pasakos ir parodys, kad legendos yra tikros istorijos, kad prieš 100 metų taip pat gyveno tokie pat vaikai, kurie gyveno ir statė miestus.

Projektas ,,Simono vaikai skaito”

Projekto pradžia:
2023 birželis

Projekto pabaiga:
2023 spalis

Projektas finansuojamas Vilniaus miesto savivaldybės lėšomis.

Tikslas įrengti naują atvirą erdvę vaikams atokesnėje Fabijoniškių ir Šeškinės rajonų sankirtoje, Teatro skverelyje, tęsiant projekto „Vilniaus skaito“ tradiciją ir prisidėti prie naujos kūrybinės erdvės po atviru dangumi sukūrimo ir tokiu būdu skatinti reikšmingą Vilniaus miesto vaikam kultūros ir meno plėtrą. Projektas skirtas vaikams, šeimoms su vaikais, tautinėms mažumoms, socialiai jautrioms visuomenės grupėms.
Projekto programoje dalyviai:
• Bus kviečiami į knygų keliaujančią lentyną „Teatroteką“, kur gaivioje geltonų skėčių paunksmėje galės paskaitinėti knygų įvairiomis kalbomis.
• Susitiks su knygučių iliustratoriais ir knygų autoriais. Pokalbiai ir knygų pristatymai, diskusijos.
• Dalyvaus rengiamuose konkursuose.
• Žiūrės teatralizuotus knygų pasirodymus (VŠĮ Raganiukės teatro kūrybinė grupė ir kt)
• Kurs savo eiles ir taip lavins savo vaizduotę.
• Braižys perskaitytų knygų personažų žemėlapį.
ir kt.