Meškinų muziejus

Kviečiame į neeilinį, vienintelį tokį muziejų Lietuvoje, o gal ir visame pasaulyje! Meškinų muziejus ”PLUSHY B 55” jau Raganiukės teatre.

Ekskursiją veda charizmatiškas Raganiukės teatro aktorius – personažas. Garantuojame jis patiks vaikams.
 

Muziejuje pamatysite ir išgirsite:

●      Meškučius atkeliavusius nuo XVIII iki  XX amžiaus, sužinosite tikrąją žaislinių meškinų atsiradimo istoriją.

●      Pamatysite retus meškučių eksponatus, įsikūrusius interaktyviuose lagaminuose. Kiekvienas jų pasakoja savo istoriją. Jums būtinai reikia ją išgirsti.

●      Išvysite unikalią ekspoziciją „Meškinų Medis“. Tai švytintis medis, turintis meškinų charakterio savybių. Jis išgyvena bet kokiomis sąlygomis, gali keliauti bei mėgsta medų! Medžio jėgą sudaro įsikūrę meškinai. Seniausiam pliušiniam meškinui neseniai sukako daugiau nei 100 metų. Nežiūrint į savo amžių, jis neprarado savo žavesio. Stebint ir besigrožint meškiukais medžiuose, jums reikės surasti patį mažiausią meškiuką.

●      Aplankysite ekspoziciją „ Bambukų meškinai – Pandos“. Sužinosite tris faktus, kurių dar nežinojote apie Pandas. Tai ekspozicija, iškelianti mažųjų ir didžiųjų Pandų išnykimo ekologijos problemą.

●      Tapybos darbų paroda  „Mažasis Meškutis šalimais“. Teatro galerijoje pamatysite tapybos darbus, kuriuose pavaizduoti teatro aktoriai ir jų meškiukai.
 

Apsilankę muziejuje galėsite patys pabendrauti su įžymiausiais pasaulyje meškiukais. Pamatysite net patį meškinų karalių Mike Pūkuotuką! Šį personažą sukūrė rašytojas Alanas Aleksanderis Milne’as.

 Muziejaus lankymo metu sužinosite, ar meškučiai gali pasiekti pasaulio rekordus, ar meškučiai tikri literatūros žvaigždės! Pamatysite retą, prisukamų meškučių kolekciją! Pamatysite ne tik kitas muziejaus retenybes, bet ir lėles, kurios turi savo istoriją!
 

Mažųjų mūsų smaližių laukia  ir meškučių kavinė.

Muziejų veda: V. Griciūtė

N-3 Muziejus skirtas vaikams nuo 3 metų.